Swissôtel The Bosphorus, İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

The Bosphorus Club Card, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un sizlere sunduğu ayrıcalıkları daha da özel imkanlarla yaşamanıza olanak tanıyor.
THE BOSPHORUS CLUB Card’a tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapmanız gereken yalnızca web sitemizin “Üye Ol” butonuna tıklamak.
Üyelik ücretini tüm kartlardan tek çekim olarak ‘üye ol’ butonuna tıklayarak, telefon ya da e-postayla üyelik ekibimizle iletişime geçerek havale & mail-order ile yada otelde ödeme yapabilirsiniz. 
 
Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

 

İzmir/ Swissotel Büyük Efes'e özel indirim haklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Üyelik başka birine devredilemez.
  • b) Devredilemez Avantajlar: 
  • Üyelik kartı
Yalnızca üye tarafından ve geçerli üyelik kartının gösterilmesi üzerine kullanılabilir. Otel tarafından kimliğin ispatlanmasına ihtiyaç duyulabilir
Üyeliğinizi web sitemiz üzerinden online ödeme yaparak ya da üyelik ekibimizle bağlantıya geçerek yenileyebilirsiniz.
 
Kesinlikle!  Bosphorus Club Card üyeliğini tüm satın alma kanallarımız üzerinden hediye edebilirsiniz
 
Üyelik kartınızı kaybetmeniz durumunda bize telefonla ulaşarak kartınızı iptal ettirmeniz gerekmektedir. Adınıza  yeni üretilecek olan kartınızı ‘Bizimle iletişime geçerek’ teslim alabilirsiniz.
Bu gibi durumlarda kartınız 30TL karşılığında aynı geçerlilik tarihi ile yenilenecektir.
The Bosphorus Club Card  üyeliğiniz, ödemenizin yapılmasından itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerlidir.
 
Üyelik kategorilerine ve üyeliğin sunduğu  ayrıcalıklara web sitemizdeki Üyelik Kategorileri sayfasından erişebilirsiniz.
 
 
 
0-6 yaş ücretsiz
6-12 yaş %50 indirimli
12 ve üzeri normal ücrete tabi(üyelik indiriminden yararlanabilir)
 
Tüm avantajlar otel müsaitliğine tabidir; haftada yedi gün geçerlidir, aşağıdaki “Geçersiz Günler” haricinde, aksi belirtilmedikçe üyelik kartı üzerinde belirtilen bitiş tarihine kadar geçerlidir. Başka herhangi bir promosyonel teklif/ler, müşteri sadakati programları, kuponlar veya fişler ile bağlantılı olarak kullanılamaz. İndirimler, uygulanacak vergileri, servis ücretini ve bahşişleri kapsamamaktadır.
 
Geçersiz Günler: 
Avantajlar; Sevgililer Günü, Noel Arifesi, Noel Günü, Noel Gecesi, Yeni Yıl Arifesi ve Günü, Dini ve Milli Bayramlar, Paskalya, Anneler Günü ve Babalar Günü’nde geçerli olmayacaktır.
 
Limited Edition
Limited Edition kartı yalnızca Yılbaşında geçerli olmayacaktır.
 

 

Oda tipimiz executive ve advantage boğaz odadır. Bu oda tiplerinde 2 yetişkin 1 çocuk(0-6 yaş ) ücretsiz kalabilir. 2 yetişkin ve  6 yaş  üzeri 1 çocuk için 50 euro ek yatak ücreti verilerek en fazla 3 kişi olarak kalabilirsiniz.

 

Sabrosa ana restaurantımızda ,0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş %50 indirim, 18 yaş yetişkin kategorisinde normal ücret’e tabidir.(%25 indirimli üyelik avantajı uygulanır

 Seyahat acenteleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar ya da grup veya toplu yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir. Başka promosyonlar, indirimler, sadakat programları, kuponlar ya da başka herhangi bir oda avantaj sertifikası ile bağlantılı olarak kullanılamaz.

Avantajdan faydalanmak için üyelik kartının ibraz edilmesi zorunludur.

Üyelik Kartı ibraz edilirken kimlik doğrulama açısından aynı zamanda resimli bir kimlik belgesinin (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport veya evlilik cüzdanı) ÜYE tarafından  Swissotel tarafından istenmesi halinde ibraz edilmesi gerekmektedir.

 

Ön rezervasyona ve müsaitliğe bağlı olup rezervasyon esnasında ayrılmış odalarla sınırlıdır.
 
Sevgililer Günü, Noel Arifesi, Noel Günü, Noel Gecesi, Yeni Yıl Arifesi ve Günü, Dini ve Milli Bayramlar, Paskalya, Anneler Günü ve Babalar Günü’nde geçerli olmayacaktır.

Üyelik iptali sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14(ondört) takvim günü içinde Kabul edilecektir.Üyelik kart’ının otel’e iade edilmesi koşuluyla,

Üyelik  Sözleşmesinde belirtilen kesintiler yapıldıktan sonra iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

 

İptal edilen üyelik için üyelik sözleşmesinde belirtilen kesintiler yapıldıktan sonra kalan bedel iade edilecektir.
 Satın alındığı tarihten itibaren bir (1) yıl süre ile geçerlidir.Bilgi ve destek için ‘Bize Ulaşabilirsiniz’
 

Replica Handbags Bottega Veneta imitazioni Bvlgari imitazioni Celine imitazioni Christian Dior imitazioni Gucci imitazioni Gucci Bag imitazioni Gucci Wallet imitazioni Gucci Shoes imitazioni Gucci Belt imitazioni Hermes imitazioni Loewe imitazioni Louis Vuitton imitazioni Louis Vuitton Belt imitazioni Louis Vuitton Calf Leather imitazioni Louis Vuitton Damier Azur Canvas imitazioni Louis Vuitton Damier Ebene Canvas imitazioni Louis Vuitton Damier Graphite Canvas imitazioni Louis Vuitton Damier Infini Leather imitazioni Louis Vuitton Damier Quilt lamb imitazioni Louis Vuitton Embossed Calfskin imitazioni Louis Vuitton Epi imitazioni Louis Vuitton Game On Monogram Canvas imitazioni Louis Vuitton Jewellery imitazioni Louis Vuitton Key Holder imitazioni Louis Vuitton Mahina Leather imitazioni Louis Vuitton Monogram Canvas imitazioni Louis Vuitton Monogram Denim imitazioni Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas imitazioni Louis Vuitton Monogram Empreinte imitazioni Louis Vuitton Monogram Seal imitazioni Louis Vuitton Monogram Shadow imitazioni Louis Vuitton Monogram Vernis imitazioni Louis Vuitton Monogram Watercolor imitazioni Louis Vuitton New Wave imitazioni Louis Vuitton Shoes imitazioni Louis Vuitton Since 1854 imitazioni Louis Vuitton Strap imitazioni Louis Vuitton Taiga Leahter imitazioni Louis Vuitton Taurillon leather imitazioni Louis Vuitton Transformed Game On canvas imitazioni Louis Vuitton Utah Calfskin imitazioni Louis Vuitton X Supreme imitazioni Mulberry imitazioni Prada imitazioni YSL imitazioni